KAMENO-PRODUKT

Vitajte na našej stránke

Firma Kameno-produkt vznikla ako rodinný podnik v roku 1995 a odvtedy prešla veľkou modernizáciou strojového parku. Našou prioritou je hlavne kvalita odvedenej práce a spokojnosť každého zákazníka. Hoci je kameň chladný materiál, môže podtrhovať teplo domova.

Kameň sa v dnešnej dobe využíva v mnohých smeroch. Stal sa neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry. Čoraz častejšie sa objavuje na fasádach domov, využíva sa ako dlažba, rôzne obklady, alebo dekoračné prvky.


O našej firme

V našej firme pracujeme s najmodernejšími technológiami a zaoberáme sa hlavne pomníkovou tvorbou, výrobou rôznych produktov z kameňa, ako aj stavebnou činnosťou.

V našej ponuke nájdete pomníkovú tvorbu podľa požiadaviek klienta, alebo na základe katalógového výberu. Ďalej naša firma ponúka rekonštrukcie pomníkov, gravírovanie písma a rôznych reliéfov, zlátenie a striebrenie. Vyberiete si z bohatej ponuky materiálov rôznych farieb a kresieb (mramor, žula, pieskovec, travertín, ónyx).

Naša firma disponuje vlastnými skladovými priestormi a materiál dovážame priamo od prvotného spracovateľa. Preto sa táto skutočnosť pozitívne odráža v našich cenníkoch pre konečného zákazníka.

Ponúkame:
  • - výrobu na mieru ( pomníky, obklady stien, obklady krbov, obklady schodov, dlažby, parapety, kuchynské pracovné dosky, barové pulty, kúpeľňové dosky, stolíky rôznych tvarov...)
  • - dopravu
  • - montáž